Karbon Peeling

Karbon Peeling

Karbon Peeling

“Estemol Güzellik Salonu’nda Karbon Peeling: Cildinizdeki Gençliği Yeniden Keşfedin”

Estemol Güzellik Salonu olarak, cilt bakımında son teknoloji yöntemlerle hizmetinizdeyiz. Karbon peeling, cildinizdeki gençliği ve canlılığı yeniden keşfetmenize yardımcı olan etkili bir tedavi yöntemidir. Estemol Güzellik Salonu’nda uzman estetisyenlerimiz tarafından uygulanan karbon peeling ile cildinizdeki lekeleri, akne izlerini, gözenekleri ve kırışıklıkları azaltabilirsiniz.

Karbon peeling, cildinize ince bir karbon tabakası uygulanması ve ardından lazer enerjisi ile bu karbonun aktive edilmesi temeline dayanan bir tedavi yöntemidir. Lazer enerjisi, cildinize nüfuz ederek lekeleri, akne izlerini ve kırışıklıkları hedef alırken, karbon tabakası da cildinizi temizlemeye yardımcı olur. Bu sayede cildinizdeki hücre yenilenmesi ve kollajen üretimi artar, daha pürüzsüz ve genç görünen bir cilt elde edebilirsiniz

Estemol Güzellik Salonu’ndaki karbon peeling tedavisi, güvenli ve etkili sonuçlar sağlar. Uzman estetisyenlerimiz, cildinizin ihtiyaçlarına göre tedavi planınızı kişiselleştirir ve doğru lazer enerji seviyesini belirler. Tedavi süreci, hafif bir yanma hissi ve kısa bir süreli kızarıklık ile birlikte hızlı ve konforlu bir şekilde tamamlanır. Tedavi sonrası cildinizdeki iyileşme sürecini desteklemek için size özel bakım önerileri sunarız.

 
Sıkça Sorulanlar
 
Karbon peeling ne zaman sonuç verir?
 

Karbon peeling uygulamalarının ilk sonuçları 2-3 hafta sonrasında ortaya çıkmaya başlar. Lazerle yapılan bu işlem aslında cilt altı dokuları tedavi etmektedir ve bu dokuların tedavi sonuçları cilt üzerinde yeniden yapılanma süresi olan 28 günden sonra ortaya çıkmaktadır.

 
Karbon peelin erkeklere uygulanır mı?
 

Erkek ve kadın cilt rahatsızlığı yoksa cinsiyet ayrımı olmaksızın uygulanabilir.

 
Karbon peeling işleminin etkisi kalıcı mı?
 

Tıp dünyasında hızla kendine önemli bir yer edinen son teknoloji karbon peeling kısa sürede kalıcı çözüm imkanı sunuyor.

Şimdi Randevu Al

 
Cildinde renk farklılıkları mı var?
Hafif peeling cilt renginin koyulaşmasına, derin peeling ise rengin açılmasına neden olabilir.
Hizmet Teklif Formu

  02.05.2022
  3.281
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Estemol
  Estemol
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  05432150542